Jedna
z najefektívnejších
budov
v Bratislave
Otvárateľné
okná
Všetky kancelárie
zariadené
Flexibilné
výmery
AAA
lokalita
SPECTRUM Tower dynamizuje segment kancelárskych priestorov, pretože sa neopiera o univerzálne mustry korporátnych pravidiel. Nad erárne modely stavia osobnú skúsenosť a expertízu ľudí, ktorí majú odvahu dívať sa na office space po novom, s ohľadom na najnovšie poznatky organizačnej psychológie, zdieľanej ekonomiky či trvalej udržateľnosti.

Prečo SPECTRUM Tower

AAA LOCATION

Napredujte na mieste, ktorého pridaná hodnota sa nekončí stenami kancelárií! AAA úroveň lokality SPECTRUM Tower definuje špičková dopravná dostupnosť (Accessibility), pestrá infraštruktúra (Assortment) a príťažlivé výhľady (Attraction).

FLEXIBILITY

Kedy ste pripravení sťahovať sa? Čo tak hneď? Ponuka SPECTRUM Tower prináša flexibilné riešenia už zariadených a technicky plne vybavených priestorov. Ponuka priestorov je odstupňovaná podľa individuálnych nárokov a očakávaní klienta.

Na výber sú priestory s viazanosťou už od 2 rokov, rôznych výmer a vybavenia – od ekonomickej verzie pripravenej na okamžité sťahovanie a prácu od prvého dňa, až po prémiovú verziu s odbornou konzultáciou a realizáciou interiérových úprav podľa individuálnych požiadaviek klienta.
EASY FIT
EASY FIT
Potrebujete ekonomicky efektívny priestor, v ktorom máte ihneď k dispozícii základné priestorové vybavenie pre hladký chod biznisu? Prenajmite si priestor vhodný na okamžité nasťahovanie.
Výhodná cena
ADVANCED FIT
ADVANCED FIT
Plne zariadené kancelárske priestory a prémiový štandard k tomu. Privíta vás interiér s kompletným mobiliárom, akustickými panelmi, kabelážou či zariadenými spoločnými priestormi. Nečakáte. Stačí sa nasťahovať a priestor je váš.
Okamžite
k nasťahovaniu
CUSTOM FIT
CUSTOM FIT
Zakladáte si na jedinečnosti? Potrebujete otvorenosť ideám, nie priestorové limity. Preto ponúkame odbornú konzultáciu, návrh aj realizáciu individualizovaných interiérových úprav, čím zefektívnite proces prípravy nových priestorov. 
Prenájom
už od 2 rokov
COWORK
COWORK
Neviažte sa, keď nemusíte. Pre freelancerov a pre menšie firmy s freelance kultúrou je SPECTRUM TOWER výborným riešením, ako využiť fixné výhody budovy a zároveň voľnú viazanosť. Co-work zóna je plne prispôsobiteľná veľkosti priestoru, ktorý vyžadujete pre prácu. Stôl či menšia kancelária? Tu ľahko získate oboje. Cowork aktuálne pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte.
Pripravujeme

MODEL SWYC

SPECTRUM Tower prichádza s jedinečným modelom SWYC (Share-What-You-Can). Zdieľaním kancelárskych, eventových či oddychových priestorov, ako aj tovarov a služieb, ktoré sú súčasťou pracovnej operatívy, zamestnávateľ výrazne šetrí prevádzkové náklady a zamestnanec získa ľahší prístup k celému spectru benefitov pre svoj každodenný komfort.

Reprezentatívne zasadačky s impozantnými výhľadmi, atraktívne strešné priestory pre nezabudnuteľné klientske večierky a teambuildingy, plánované podcastové štúdio s profesionálnou zvukotechnikou… toto a viac môžete vďaka SWYC konceptu využívať za bezkonkurenčne nízke náklady.

DATA DRIVEN BENEFITY

Dajte vašim zamestnancom to, čo skutočne chcú a reálne využijú. SPECTRUM Tower ponúka možnosť vyskladania vlastných balíkov benefitov. Využívanosť vybraných výhod viete priebežne monitorovať a balík benefitov podľa zozbieraných dát modifikovať. Model data driven benefitov tak pomáha šetriť náklady nájomcov. Žiadne preplácanie za „cool“ vychytávky, ktoré nik nevyužíva. Platíte len za to, čo skutočne vedie k zvýšeniu zamestnaneckého komfortu.

Eventová strecha so spoločenskými a relaxačnými zónami, cyklostanica hneď pred budovou či výhodnejší vstup do wellness a fitness v Relaxx centre, ktoré je v bezprostrednom susedstve, to je len malá ochutnávka exkluzívnych výhod, ktoré robia SPECTRUM Tower atraktívnym a komfortným pracoviskom.

EMPLOYEE WELLBEING

Inovácie a riešenia v SPECTRUM Tower prispievajú k zvyšovaniu ratingu spokojnosti zamestnancov. Otvárateľné okná, interiérové zelené zóny či pešia dostupnosť Sadu Janka Kráľa spolutvoria prírodou inšpirovaný biofilický dizajn, ktorý preukázateľne vedie k nárastu vnútornej vyrovnanosti, tvorivosti a produktivity vašich zamestnancov.

Kredibilitu priestorov posilňuje expertná sieť ambasádorov, ktorí vedia na počkanie poskytnúť odborné rady z celého spectra tém od nutrične vyváženého pracovného obeda až po techniky časového manažmentu.

TOP TECH LEVEL

Priestory disponujú svetovými štandardmi riešení potrebných pre digitálnu transformáciu firiem. Priame prepojenie s dátovým centrom, vlastné serverovne na každom poschodí či dvojúrovňové energetické zabezpečenie eliminujú riziko výpadkov a zvyšujú úroveň technologickej zrelosti a sebestačnosti.

Otvárateľné okná či sofistikovaný systém odhlučnenia pomáhajú zvyšovať svetelný, respiračný a akustický komfort na úroveň, akú bežne v komerčných budovách nenájdete.

VIRTUÁLNY BIZNIS MÓD

Buďte v centre diania, nech už ste kdekoľvek. Aj keď povaha vášho biznisu nevyžaduje každodennú prítomnosť v kancelárskych priestoroch, stále môžete využívať benefity budovy za zvýhodnenú cenu. SPECTRUM Tower tak bude reprezentatívnym sídlom vašej firmy a miestom, kde vám budú podľa vašej potreby k dispozícii rokovacie priestory, nahrávacie štúdio, eventová strecha, recepcia plus celé spectrum ďalších praktických služieb.

Máte otázky? Pýtajte sa, máme odpovede.